Średnia krajowa płaca – czy jest miarodajna ?

Raz w miesiącu Główny Urząd Statystyczny podaje dane o tak zwanej średniej pensji w przedsiębiorstwach , a więc popularnie zwaną „średnią krajową”. More »

Kredyt w obcej walucie – czy to dobry pomysł ?

Z niemal każdej strony jesteśmy bombardowani różnymi super ofertami kredytowymi. W przypadku dużych kredytów More »

Chwilówki – zmora naszych czasów czy odpowiedź na potrzeby rynku ?

Od kilku lat jesteśmy ze wsząd bombardowani reklamami tak zwanych chwilówek , a więc pożyczek udzielanych na krótki okres czasu na tak zwany lichwiarski procent. Radio , telewizja , prasa sportowa i inne . More »

Umowa ubezpieczenia kredytu

Wielu kilentów bankowych którzy biorą pożyczki lub też kredyty skarży się na to , że podposując dowolną umowę o kredyt czy też pożyczkę wręcz oczywistym staje się podpisanie umowy o ubezpieczenie takiego kredytu. Spróbujmy więc odpowiedzieć s More »

Kredyt Konsolidacyjny czy warto ?

Wiele osób które posiadaja więcej niż jeden kredyt gotówkowy na swoim koncie zastanawia się nad możliwością skonsolidowania takiego kredytu. Co może dać nam konsolidacja ? Oczywiście nie chodzi o banalne stwierdzenia typu More »

 

Wakacje – biuro podróży czy internet ?

Jako , że mamy sezon wakacyjny to warto zastanowić się w jaki sposób spędzić wakacje. Jak pokazują statystyki polskie społeczeństwo mimo wszystko jednak bogaci się , tak więc co raz chętniej korzystamy z usług biur podróżny. Jednak na przestrzeni ostatnich lat zmieniła się zdecydowanie forma biur podróży. Co raz to mniej jest biur stacjonarnych , gdyż są tak na prawdę potrzebne mniej niż dotychczas.

Z tego mianowicie powodu , że wakacyjny rynek co raz to bardziej opanował internet , nie tylko w skutek tego , że stopień „zinternetyzowania” Polaków jest co raz to większy , ale również z tego względu , że przy pomocy internetu możemy nie tylko w dowolnym momencie przeglądania sieci zostać zainspirowanymi przez pojawiające się co raz to częściej w różnych serwisach www reklamy.

Oczywiście jeśli wejdziemy na dowolną stronę internetową poświęconej turystyce mamy możliwość w dosłownie kilka chwil sprecyzować swoje wymagania co do wakacji oraz zakres cen który nas interesuje , oraz w kilka chwil otrzymamy maksymalnie wiele ofert pasujących do naszych preferencji wakacyjnych.