Średnia krajowa płaca – czy jest miarodajna ?

Raz w miesiącu Główny Urząd Statystyczny podaje dane o tak zwanej średniej pensji w przedsiębiorstwach , a więc popularnie zwaną „średnią krajową”. More »

Kredyt w obcej walucie – czy to dobry pomysł ?

Z niemal każdej strony jesteśmy bombardowani różnymi super ofertami kredytowymi. W przypadku dużych kredytów More »

Chwilówki – zmora naszych czasów czy odpowiedź na potrzeby rynku ?

Od kilku lat jesteśmy ze wsząd bombardowani reklamami tak zwanych chwilówek , a więc pożyczek udzielanych na krótki okres czasu na tak zwany lichwiarski procent. Radio , telewizja , prasa sportowa i inne . More »

Umowa ubezpieczenia kredytu

Wielu kilentów bankowych którzy biorą pożyczki lub też kredyty skarży się na to , że podposując dowolną umowę o kredyt czy też pożyczkę wręcz oczywistym staje się podpisanie umowy o ubezpieczenie takiego kredytu. Spróbujmy więc odpowiedzieć s More »

Kredyt Konsolidacyjny czy warto ?

Wiele osób które posiadaja więcej niż jeden kredyt gotówkowy na swoim koncie zastanawia się nad możliwością skonsolidowania takiego kredytu. Co może dać nam konsolidacja ? Oczywiście nie chodzi o banalne stwierdzenia typu More »

 

Zarobić w internecie – czy to realne i możliwe ?

Wiele osób nie do końca wierzy w to , iż zarabianie w internecie jest jak najbardziej możliwe i realne. W jaki sposób więc zarabiać w internecie ? Sposobów na zarabianie w internecie jest zapewne nieskończenie wiele , spróbujmy jednak przedstawić takie najprostrze. Najprościej po prostu założyć tematyczną stronę internetową , publikować na niej ciekawe informacje możliwie w miare regularnie. Może być to sport , polityka czy też dowolna inna tematyka związana z naszym hobby.

Nie musi być to coś bardzo popularnego , bardzo dobrze zarabia się w internecie na niszach – gdyż po pierwsze mamy prawdopodobnie bardzo małą konkurencję , a po drugie o wiele łatwiej będzie nam pozyskać reklamodawców na naszą stronę – w końcu strona powinna na siebie zarabiać. Jeśli jesteśmy zapalonymi podróżnikami to bardzo dobrym pomysłem może być stworzenie ciekawego bloga o turystyce. Tak na prawdę branża jest mniej istotna w pewnym sensie – ważne jest aby to co robimy trafiało w sposób optymalny do naszego odbiorcy , żebyśmy byli go w stanie zachęcić do odwiedzania strony w stopniu regularnym i właśnie dzięki temu będziemy mieli większą szansę na zarobek.

Na początku możemy umieścić reklamy jednej z wielu sieci partnerskich , jednak w przypadku gdy nasza strona okaże się dobrym nośnikiem informacji możemy być pewni , że reklamodawcy będą się do nas zgłaszać bezpośrednio. Oczywiście zupełnie inaczej sprawa przedstawia się kiedy mamy wysoki budżet na stworzenie takiej strony , lub wielu takich stron. Wtedy my jako inwestor możemy zająć się tylko i wyłącznie koordynacją projektu , a content tworzyli by pracownicy naszej firmy. Czy da się na tym zarobić milion ? Oczywiście , że tak. Zarobek na stronie to jedno , sprawa skali zalezy już od naszych możliwości finansowych.